Nordis - kõik pakkimisest, komplekteerimisest ja postitusest

Nordis OÜ on Eesti kapitalil põhinev perefirma.

NORDIS osutab pakkimis-, sorteerimis-, printimis-, postitus ning andmesisestusteenuseid Skandinaavias ja Balti riikides. Peame alati kinni oma lubadustest. Oleme veendunud, et ühtviisi tähtsad on teenuste kvaliteet, paindlikus kui ka tähtaegadest kinnipidamine.    Arendame ennast  pidevalt selle nimel, et pakkuda oma klientidele esmaklassilist teenindust ning väga head hinda.   Omame pikaajalist kogemust postimüügiteenuste ja otsepostituse valdkonnas alates printimisest ja ümbrikustamisest kuni erinevate personaliseerimistehnikate ja postituseni välja.       Kliendi vajaduste mõistmine ning koostöö on kõigile meie töötajatele võtmetähtsusega. Investeerime uutesse töötajatesse, seadmetesse ja tehnoloogiatesse kliendi vajadustest lähtuvalt, et tagada oma klientidele projektide efektiivne ja professionaalne teostamne.   Töömaht võib kõikuda mõnesajast personaliseerimata kirjast kuni kümnete tuhandete komplekteeritud saadetiste ning miljoni eeltrükitud, personaliseeritud,  volditud ja postitatud kirjani välja.   Meie kliendid on peamiselt Skandinaavias postimüügi, printmeedia ja otseturunduse valdkonnas tegutsevad ettevõtted. Nordis OÜ on Eesti kapitalil põhinev perefirma. top internet hosting.

Nordis - kõik pakkimisest, komplekteerimisest ja postitusest

Nordis OÜ on Eesti kapitalil põhinev perefirma.

NORDIS osutab pakkimis-, sorteerimis-, printimis-, postitus ning andmesisestusteenuseid Skandinaavias ja Balti riikides. Peame alati kinni oma lubadustest. Oleme veendunud, et ühtviisi tähtsad on teenuste kvaliteet, paindlikus kui ka tähtaegadest kinnipidamine. 

 

Arendame ennast  pidevalt selle nimel, et pakkuda oma klientidele esmaklassilist teenindust ning väga head hinda.

 

Omame pikaajalist kogemust postimüügiteenuste ja otsepostituse valdkonnas alates printimisest ja ümbrikustamisest kuni erinevate personaliseerimistehnikate ja postituseni välja.    

 

Kliendi vajaduste mõistmine ning koostöö on kõigile meie töötajatele võtmetähtsusega. Investeerime uutesse töötajatesse, seadmetesse ja tehnoloogiatesse kliendi vajadustest lähtuvalt, et tagada oma klientidele projektide efektiivne ja professionaalne teostamne.

 

Töömaht võib kõikuda mõnesajast personaliseerimata kirjast kuni kümnete tuhandete komplekteeritud saadetiste ning miljoni eeltrükitud, personaliseeritud,  volditud ja postitatud kirjani välja.

 

Meie kliendid on peamiselt Skandinaavias postimüügi, printmeedia ja otseturunduse valdkonnas tegutsevad ettevõtted.

Nordis - kõik pakkimisest, komplekteerimisest ja postitusest Nordis OÜ on Eesti kapitalil põhinev perefirma.
Nordis - kõik pakkimisest, komplekteerimisest ja postitusest
recommend top web hosting companies in the uk best best web hosts review 2013 top suggest good host in uk company hosting website services uk suggest best advisable business in the uk recommend also other great hosting companies in usa website quality best companies which offer web hosting with top quality great professional web service for hosting your website in good server provider. see also online mathematics for kids learning exercises for kids, math worksheets for all grades innovative idea for teaching math faster to the kids and improving math grades
Nordis OÜ reg.nr. 12141313, Punane 42, ladu 5, 13916 Tallinn tel (+372) 53489494